Aeda terrassile, Kardinate valimisest

Missugust privaatsust saab terrassikardinatega.

Ruumika terrassi valmimisega tekib juurde mõnusaid puhkuse võimalusi ilma, et peaks aiast välja sõitma. Samas tahaks vahest nautida vaid oma pere seltsi või tekib võimalus päris üksi akusid laadida ja ei jõua naabritegagi suhelda.

 

Kui naabreid ja aiatagust melu ei saa vastavalt soovidele tellida ja laiali saata, saab sellest osalemist või eraldumist oma terrassil lihtsasti reguleerida –  kardinatega – soovid, tõmbad ette, soovid, siis eest ära.

 

Terrass enne:

 

IMG_1219

 

 

IMG_1263

 

…ja pärast

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid3

 

Kardinaid saab sättida päris mitut moodi, sõltuvalt suhtlussoovist, väsimusastmest või pilvede hulgast. Sättides poolenisti ette, saad päikest võtta vaid säärtele, ise mõnusalt varjus silmi kissitamata surfata.  Aga end üleni varju sättides saad samal ajal ise aiatagusel kenasti silma peal hoida, ise millestki ilma jäämata, täielik win-win. Nende kaasabil saab mõnel ette planeeritud aiapeol terrassile kuivemat ja ka soojemat ilma luua.

 

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid5

 

Rohkemgi veel kui elavad, vajavad kaitset terrassimööbel ja padjad – mida laastab vihmade vahel ka päikesekiirgus.  Seega polegi nagu momenti, kui terrass varju ei vajaks.

Kas teadsid, et kardinate abil on võimalik ka sääsevaba terrassiõhtut luua. Seega võib vist väita, et varikatus  üksi pole mõnusaks terrassieluks nii lõplik lahendus ja et kardinatelgi on oma, üpriski tähtis roll kanda.

 

Suurt fotogaleriid, kuidas teised on kardinaid terrassile sättinud vaata meie pinterestist.

 

 

Sarnased postitused