Aeda terrassile, Kardinate valimisest

Missugust privaatsust saab terrassikardinatega

[:et]

Ruumika terrassi valmimisega tekib juurde mõnusaid puhkuse võimalusi ilma, et peaks aiast välja sõitma. Samas tahaks vahest nautida vaid oma pere seltsi või tekib võimalus päris üksi akusid laadida ja ei jõua naabritegagi suhelda.

 

Kui naabreid ja aiatagust melu ei saa vastavalt soovidele tellida ja laiali saata, saab sellest osalemist või eraldumist oma terrassil lihtsasti reguleerida –  kardinatega – soovid, tõmbad ette, soovid, siis eest ära.

 

Terrass enne:

 

IMG_1219

 

 

IMG_1263

 

…ja pärast

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid3

 

Kardinaid saab sättida päris mitut moodi, sõltuvalt suhtlussoovist, väsimusastmest või pilvede hulgast. Sättides poolenisti ette, saad päikest võtta vaid säärtele, ise mõnusalt varjus silmi kissitamata surfata.  Aga end üleni varju sättides saad samal ajal ise aiatagusel kenasti silma peal hoida, ise millestki ilma jäämata, täielik win-win. Nende kaasabil saab mõnel ette planeeritud aiapeol terrassile kuivemat ja ka soojemat ilma luua.

 

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid5

 

Rohkemgi veel kui elavad, vajavad kaitset terrassimööbel ja padjad – mida laastab vihmade vahel ka päikesekiirgus.  Seega polegi nagu momenti, kui terrass varju ei vajaks.

Kas teadsid, et kardinate abil on võimalik ka sääsevaba terrassiõhtut luua. Seega võib vist väita, et varikatus  üksi pole mõnusaks terrassieluks nii lõplik lahendus ja et kardinatelgi on oma, üpriski tähtis roll kanda.

 

Suurt fotogaleriid, kuidas teised on kardinaid terrassile sättinud vaata meie pinterestist.

 

 [:en] 

 

Kui valmib ilus terrass, siis tahaks iga vaba hetke just seal, päikesekiiri püüdes, veeta. Samas ei taha neid momente naabritega mitte mingilgi moel jagada.

Seetõttu otsustasid koduomanikud terrassi ühele küljele varju kardinatega luua. Just sellele küljele, kust naabrite aknad istumisnurka takseerivad.

 

Terrass enne:

 

IMG_1219

 

 

IMG_1263

 

…ja pärast

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid3

 

Kardinaid saab kokku köita mitut moodi ja varju täpselt sinna sättida, kuhu parasjagu vaja. Ja mõnel päeval ka üleni eest ära tõmmata ning vaate avada. Sellist võimalust piirdeseina ehituse järel pole.

 

 

Terrassile-Hubasus-kodutekstiilid5

 

Lisaväärtusena pikendavad kardinad mööbli eluiga kaitstes neid nii päikesekiirguse kui otsese vihma eest. Lisaks võivad päästa ka mõne vihmase aiapeo.

Kas tekitas ka tahtmist? Rohkem inspireerivaid fotosid ja terrassikardinate ideid koondasime oma pinteresti seinale, sealt leiad kindlasti mõne oma lemmiku.

Meie õue sobivaid kardinaid võid küsida meie FB`st. või kirjutada info@hubasus.ee. Need valmivad õue sobivate kangaste, vajaliku pikkuse ja sobivate kinnituspaeltega.

 [:]

Sarnased postitused