Kohaletoimetamiseks on järgmised valikud:

KULLERIGA

Kuna enamasti on meie pakid kerged, kuid suured, siis on e-poes automaatselt fikseeritud kulleriga kohaletoimetamine ja paki toob kuller soovitud aadressile. Iga toote alt leiad saatmise info, kus on selle toote saatmise valikud.

Kontrolli et ostukorvis kohaletoimetamise tasu vastaks saatmise info omaga.

Kui tellid tooteid, mis mahuvad pakiautomaati, aga lisaks ka neid, mis ei mahu, tuleb valida fikseeritud tasu. Pakk saabub sel juhul kulleriga, sest komplekteerime ühe pakina ja saadame kulleriga.

Tellimuse vormistamise järel saadame Sulle e-mailile lisainfot tellitud toodete valmimistähtaja kohta. Võtame Sinuga ühendust ka komplekteerimise päeval, et kokku leppida kauba saabumine.

Pakkide saabumise ajad:

STANDARDPAKK kahe päeva jooksul, alates kullerile üle andmist, sõltumata pakkide arvust
ÜLEMÕÕDULINE PAKK 1. nädala jooksul alates kullerile üle andmisest
SAARTELE 1. nädala jooksul alates kullerile üle andmisest
SOOME kuni 2. nädala jooksul alates kullerile üle andmisest
LÄTI kuni 2. nädala jooksul alates kullerile üle andmisest

LÄHIMASSE PAKIAUTOMAATI

Väikepakid saadame Sulle lähimasse pakiautomaati. Toote juures on SAATMISE INFO, kust leiad iga toote kohaletoimetamise viisi, et ostukorvis

Paki saabumise aeg:

Eestis: 1-2 päeva jooksul komplekteerimise päevast, kui kaup komplekteeritakse esmaspäev-kolmapäev), hiljemalt järgmise nädala teisipäevaks, kui kaup komplekteeritakse neljapäeval – reedel.

Järeletulemiseks on kaks viisi

LÄHIMASSE CARGOBUS ESINDUSSE

Tellimuse vormistamisel vali TULEN JÄRELE. Sel juhul maksad transpordi eest paki järele minnes. Tasu kujuneb pakkide kogukaalu tulemusel ca 60 senti/kg kohta (kogukaal peab jääma alla 31 kg.). Ja see ei sõltu pakkide arvust. Paki miinimum tasu on 4.50 eurot.

Kohaletoimetamise aeg: järgmisel päeval alates paki üle andmisest

Info Cargobus esinduste, lahtiolekuaegade ja hinnakirja info leiad aadressilt: https://www.cargobus.ee/ee

KÄEST-KÄTTE

Kui liigud palju ja/või külastad Viljandit ühenda see paki kättesaamisega. Nii säästad raha. Tellimuse vormistamisel vali TULEN JÄRELE.

Hiljemalt komplekteerimise päeval lepime kokku täpse üle andmise aja ja koha.