Toodete valimine

Välja valitud tooted pane ostukorvi. Ostukorvi sisu jälgi täpselt siis kui soovid, klikates ostukorvi ikoonil. See ei sega ostlemist, ilmub ribana paremal äärel.
Koos transpordiga tellimuse maksumuse nägemiseks klikka VAATA OSTUKORVI. Soovi korral võid korvist mõne toote kustutada või kogust muuta. Igal ajal void ka ostlemist jätkata, valitu tooted korvist ei kao, kui poodi tagasi pöördud.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kui kõik sobib, mine MAKSMA. Täida kohaletoimetamise ja kontaktandmed, lisa märkused, kui mõne toote juures on seda küsitud või tunned, et midagi lisada tahad ja kinnita Tellimus.

Seejärel saabub sisestatud e-mailile arve. Kontrolli sellelt kindlasti kõik väljad ja veendu, et Su soov on lõplik.

Kui jah, logi panka ning teosta ülekanne. Kui ei, kirjuta meile e-mailile, et midagi läks valesti, Su soov muutus või sa ei soovi või ei saa siiski soovitut osta (põhjendus pole tegelikult oluline, tühistame tellimuse ka selleta).

Kui kõik sai nagu peab, hakkad kindlasti mõtlema, et millal ja kuidas kaup Sinuni jõuab. Varu veidi kannatust, vastame Sulle esimesel võimalusel ja pakume täpsema tähtaja, määrame selle vastavalt tellimuste mahule ja iseloomule. Kui kiri ei saabu vaata orienteeruvat tähtaega toote juurest. Aga teretulnud on ka kõne või kiri.

Soovid lisatooteid?

Kui mõni toode jäi kripeldama ja soovid seda juurde, kirjuta e-mailile või helista ja küsi. Kui Tellimus on suur, ole valmis kaks transpordikulu maksma, see sõltub pakkide arvust. Üksiku toote lisame juba tellitu juurde, selle võid e-poest järeletulemise kuluga (0.00 eur) lisaks vormistada.

Soovid värvi (või muud) muuta?

Anna koheselt teada. Üldiselt saame arvestada muudatustega, mis saabuvad 1 nädala jooksul alates tellimusest.

Soovid kanganäidiseid?

Ka neid saab meie poest tellida. See ei maksa midagi. Märkustesse võiksid täpsusaad, mis värvitoonid Sind huvitavad.

Sul on erisoov?

Sa tahad ovaalset patja, mõõt ei klapi sinu vajadusega või leidsid internetist mega ägeda näidise ja pead selle saama. Sel juhul kirjuta meile – erisoovid huvitavad meid alati. Arvesta natuke pikema tähtajaga. Asja valmimine, mida me varem valmistanud pole, võtab veidi rohkem aega.

Asutusele e-arve

Vormistame e-arveid ka asutustele. Suurematele tellimustele, kus tükiarvud üle kümne, küsi hinnapakkumist info@hubasus.ee aadressilt.